تورمومنت | Tourmoment
تورمومنت | Tourmoment
تورمومنت | Tourmoment
تورمومنت | Tourmoment
تورمومنت | Tourmoment
تورمومنت | Tourmoment

بارسلونا

بارسلونا که در سواحل مدیترانه قرار دارد، یکی از محبوب ترین مقاصد گردشگری در جهان است. این شهر بین‌المللی همچنین یکی از مهم‌ترین قطب‌های اقتصادی، فرهنگی و تجاری اسپانیا است که گردشگران تفریحی و تجاری را از سراسر جهان جذب می‌کند.
جریان زندگی ، روزهای پر هیجان و شب های انرژی بخش و تجربه های منحصر به فرد چیزی است که شما هرگز کمبود آن را در بارسلونا احساس نمیکنید.
آب و هوای بارسلون مدیترانه ای است و تابستان های گرم و زمستان های معتدل دارد. معمولاً در تمام طول سال باران می بارد، اما معمولاً باران خفیف است.
بارسلون شهری است که می توان در تمام طول سال از آن بازدید کرد، زیرا زمستان ها خیلی سرد و تابستان ها بیش از حد گرم نیست. اگر می خواهید در طول تعطیلات خود از آفتاب گرفتن در یکی از سواحل بارسلون لذت ببرید، آب و هوا بین ماه می تا پایان جولای بهترین است، زیرا باید به اندازه کافی گرم باشد تا در ساحل استراحت کنید، اما مانند ماه آگوست خیلی گرم نباشد.
قیمت ها و هزینه ها در بارسلونا مشابه دیگر شهرهای بزرگ اسپانیا مانند مادرید است و کمی ارزان تر از سایر کلانشهرهای اصلی اروپایی است، به خصوص اگر آنها را با آمستردام، ونیز یا وین مقایسه کنیم.

اگر قصد سفر به بارسلونا را دارید و به زبان کاستیلی یا کاتالانی صحبت نمی کنید، نگران نباشید زیرا می توانید از زبان انگلیسی، به خصوص در مناطق توریستی شهر یا هتل ها، رستوران ها یا مغازه ها استفاده کنید.

قدیمی ترین داده های تاریخی در بارسلون با اولین بقایای انسان در این منطقه آغاز می شود که قدمت آن به ۲۵۰۰ سال قبل از میلاد برمی گردد و وجود اولین سکونتگاه بین سال های ۲۰۰۰ تا ۱۵۰۰ قبل از میلاد برمی گردد.

به همین سبب میتوان بارسلون را شهری غنی از جاذبه های تاریخی و فرهنگی بسیار چشم نواز نام برد.

هر ساله گردشگران زیادی برای تجربه بازدید از این جاذبه ها و در کنار آن لمس شور و هیجان زندگی رنگارنگ جاری در این شهر به آن سفر میکنند.

در ادامه برخی از جذاب ترین مکان هایی که میتوانید در بارسلون از آن بازدید کنید تا بیشتر بتوانید بازتاب فرهنگ و هنر و تاریخ اسپانیا را در این شهر تجربه کنید در اختیار شما قرار دارد تا بتوانید هوشمندانه تر به بارسلونا به عنوان یکی از مقاصد سفر خود فکر کنید.

بارسلونای زیبا

تور دور ایتالیا

۲ شب ونیز - ۳ شب میلان - ۲ شب لااسپزیا - ۲ شب فلورانس - ۳ شب رم

تور ایتالیا

۲ شب ونیز - ۲ شب فلورانس - ۴ شب رم

تور فرانسه – اسپانیا – ایتالیا

۴ شب پاریس - ۴ شب بارسلون - ۳ شب رم

تور فرانسه – اسپانیا

۴ شب پاریس - ۴ شب بارسلون

داستان ها و نکات گردشگری

خیابان گران ویا؛ قلب مادرید

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعتادامه مطلب

پل ریالتو ونیز؛ گشت‌وگذار در پل تاریخی ونیز

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعتادامه مطلب

پیشنهادات مسافرتی ویژه را با تورمومنت تجربه کنید

برای دریافت آخرین پیشنهادات و رزرو های اقامتی به همراه تخفیف های استثنایی با ما در تماس باشید!